Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: mazda 626 GD 1.8 12v карб вакуумні трубки
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda 626
tarantul
Привіт.
хто підскаже,куда підключається вакуумна трубка,через яку акрується відкриття другої камери дроселя?і як перевірити чи робочий чи неробочий той клапан,на який має та трубка йти.Проблема в тому,що шток,який мав би відкривати заслонку другої камери практично не відкривається,і авто тупить при різкому натисканні на акселератор.
андрей 383
став солекс і не парся.
olegopel
Цитата(tarantul @ Oct 9 2020, 13:52 ) *
Привіт.
хто підскаже,куда підключається вакуумна трубка,через яку акрується відкриття другої камери дроселя?і як перевірити чи робочий чи неробочий той клапан,на який має та трубка йти.Проблема в тому,що шток,який мав би відкривати заслонку другої камери практично не відкривається,і авто тупить при різкому натисканні на акселератор.

По схемах пошукай.
]]>http://autocats.info/catalog/parts/13/2358/13457/90007/]]>
donbasalex
По схемах пошукай.
tarantul
ні одна схема не підходить...в мене трубок набагато більше...багато тройніків...
андрей 383
Цитата(tarantul @ Nov 1 2020, 12:36 ) *
ні одна схема не підходить...в мене трубок набагато більше...багато тройніків...

сергій можеш сфотографувати свій двигун щоб подивитись. у мене по він коду теж 1.8 V12 а по суті блок F8 головка FE трамплер вроді GC 2.0. не можу толком запчастини підібрати. Дякую.
tarantul
Цитата(андрей 383 @ Dec 9 2020, 11:10 ) *
сергій можеш сфотографувати свій двигун щоб подивитись. у мене по він коду теж 1.8 V12 а по суті блок F8 головка FE трамплер вроді GC 2.0. не можу толком запчастини підібрати. Дякую.

ок,а що саме сфоткати?
андрей 383
Цитата(tarantul @ Dec 22 2020, 11:59 ) *
ок,а що саме сфоткати?

сам двигатель хочу подивиться який з вигляду.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.